Atrakcje w Rowach

(23)

Plaża w Rowach Plaża - szeroka, czysta, z dwoma wydzielonymi strzeżonymi letnimi kąpieliskami (kąpielisko Rowy Zachód - łączna długość linii brzegowej 400 m. i 4 zejścia na plażę, kąpielisko Rowy Wsch... więcej »

Port morski Rowy położony jest na rzece Łupawie. Kutry miejscowych rybaków pływają z sygnaturą ROW na burcie. Port Rowy znajduje się ok. 35 km (19 NM) morzem na zachód od portu Łeba oraz 16 km (8 NM) ... więcej »

ul. Portowa 4, Rowy

Neoromański Kościół w Rowach Kościół w Rowach wybudowano w latach 1844-49, w stylu neoromańskim. Materiałem budowlanym były ciosane głazy, pochodzące z Kamiennej Wyspy, leżącej na jeziorze Gardno. ... więcej »

ul. Kościelna 10, Rowy

Żeby nie było prosto kanał ten choć niewielki jest podzielony na strefy wpływów: od morza do mostu drogowego – wody morskie, zarządza nimi Urząd Morski w Słupsku;opłaty: 1 miesiąc – 16 zł, rok: 49 z... więcej »

76-212 Rowy

Jezioro Gardno o powierzchni 2469 ha i maksymalnej głębokości 2,6 m, jest jednym z największych przybrzeżnych jezior na polskim wybrzeżu. Położone blisko Rowów, na obszarze Słowińskiego Parku Narodowe... więcej »

ROWY – RETOWO – GARDNA WIELKA – SZLAKI SPN – ROWYodległość: ok. 30 km – czas: ok. 4 godz. Jadąc dookoła jeziora Gardno mamy okazję poznać wyjątkowość krajobrazu w Słowińskim Parku Narodowym. Zobaczym... więcej »

Rowy, Kościelna 10

Nad jeziorem Gardno w odległości ok 3 km od Rowów w kierunku Objazdy – znajduje się wieża widokowa udostępniona przez Słowiński Park Narodowy. To urocze miejsce z dala od hałasów cywilizacji. Warto ro... więcej »

Rowy Historia Miejscowości Rowy to miejscowość o długiej historii - pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1282 roku. Znaleziska archeologiczne mogą świadczyć o tym, że wieś była zamieszkana nawet wcześn... więcej »

Słowiński Park Narodowy Słowiński Park Narodowy położony jest w województwie pomorskim, na terenie dwóch powiatów: słupskiego i lęborskiego, w granicach administracyjnych pięciu gmin. Jego powierzchni... więcej »

Szlak Latarni Morskich województwa pomorskiego Miejscowości w których są latarnie oraz odległości między nimi. Krynica Morska – 65km – Gdańsk Port Pn. – 25km – Gdańsk Nowy Port – 15km – Sopot – 85km –... więcej »

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach powstało w roku 1963 po to żeby zachować pamięć o Słowińcach. W Klukach Słowińcy już nie mieszkają, a ich potomkowie uznani za niemieckich mieszkańców “ziem odzyskany... więcej »

Kluki 27, 76-214 Smołdzino

ROWY – JEZ. GARDNO – JEZ. DOŁGIE MAŁE – JEZ. DOŁGIE DUŻE – ROWYodległość: ok. 20 km – czas: ok. 3 godz. Szlak Trzech Jezior nie jest wytyczonym szlakiem rowerowym, ale jest na tyle interesujący i zar... więcej »

Baseny i aquaparki w okolicy Jeżeli pogoda nie rozpieszcza warto wybrać się na basen lub do aquaparku. W okolicy Rowów (do 25 kilometrów) znajduje się kilka obiektów. Zacznijmy od Ustki. Tu znajduje ... więcej »

Latarnia morska Czołpino Latarnia Czołpino jest najbardziej oddaloną od skupisk ludzkich tego rodzaju budowlą. Wybudowano ją w odległości około tysiąca metrów od brzegu, pomiędzy miejscowościami Łeba ... więcej »

Smołdzino

Szlak czerwony Rowy – Łeba. Nadmorski pieszy czerwony szlak wiedzie przez całe wybrzeże Morza Bałtyckiego – odcinek z Rowów do Łeby w większości wiedzie szlakami Słowińskiego Parku Narodowego ma długo... więcej »

76-212 Rowy

Zapraszamy do parku linowego w Rowach - 60 wspaniałych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Trasa dziecięca:  - wysokość: 2m nad ziemią- poziom: dla dzieci- wzrost min. 120cm- atrakcji: 16- s... więcej »

ul. Wczasowa, Rowy

Łeba Łeba jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Łeba położona jest między jeziorami Łebsko oraz Sarbsko, przy ujściu rzeki Łeby do morza, w sąsiedztwie Słowińskie... więcej »

Jarosławiec JAROSŁAWIEC - miejscowość nadmorska położona na środkowym wybrzeżu, wśród sosnowych lasów, sąsiadująca nie tylko z Bałtykiem, ale też z jeziorami Kopań oraz Wicko. Jarosławiec posiada pias... więcej »

Ustka Ustka atrakcyjnie usytuowana u ujścia rzeki Słupi, kiedyś nieduża wieś rybacka - dziś jest znanym i cenionym uzdrowiskiem. Zdrowe powietrze, czysta woda, nadmorskie lasy i szerokie plaże nadbałt... więcej »

Poddąbie Poddąbie to maleńkie letnisko otoczone lasami, położone nad brzegiem Bałtyku między miejscowościami: Ustka i Rowy. Morski brzeg jest tu wykończony wysokim klifem, a plaża jest niezbyt szeroka... więcej »

Słupsk od dawna był ważnym miejscem na szlaku prowadzącym ze Szczecina do Gdańska. Na miejscu brodu przez rzekę Słupię powstał gród. Powstanie miasta – lokację – datuje się na rok 1... więcej »

Dębina Dębina to nadbałtycka, maleńka wioska usytuowana w woj. pomorskim między Rowami a Ustką. Dębina znajduje się w odległości ok. 800 metrów od morza w linii prostej. Wieś bardzo długo miała charak... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00