Opis


Oferta domków w Rowach z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nasze domki to wysoki standard, jak i konkurencyjne ceny za ich wynajem. Spędzą tu Państwo miło czas podczas swojego wypoczynku. Dokładamy wszelkich starań, by czerpali Państwo zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszej oferty.

Domki 7-osobowe

To nasze pierwsze dziecko. Jest ich pięć i powstały w 2014 roku. Od początku cieszą się dużą popularnością. Dwie oddzielne sypialnie na górze oraz pokój dzienny, kuchnia i łazienka na przestrzeni 30m2 dają duży komfort użytkowania, bardzo często korzystają z nich dwie rodziny. Taras przed domkiem z widokiem na plac zabaw to jeden z atutów, który bardzo doceniają nasi goście.

Domki 4-osobowe

Dla mniejszych rodzin i par w 2017 roku powstały nasze nowe domki czteroosobowe. Wyróżniają się nowoczesnym stylem i wysokim standardem. Domków jest sześć, w trzech budynkach odwróconych do siebie „plecami”, dzięki takiemu rozwiązaniu do dyspozycji Gości pozostało dużo przestrzeni zielonej, wydzielony parking i duży plac zabaw. Domki są parterowe i składają się z sypialni z wyjściem na taras, pokojem dziennym z dobrze wyposażoną kuchnią oraz łazienka.

Galeria


Domki 4 - osobowe

Domki 7 - osobowe29 wyświetleń w 2024r. Łącznie 63 (od 2023r.)
Domki na Różanej

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu rowy.net.pl

+48 728 674 178
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00