https://www.rowy.net.pl/images/b277_11776_.
+ 58
+ 56

Nadmorska Przystań

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek do Nadmorskiej Przystani!

Do Państwa dyspozycji oddajemy 7 nowoczesnych apartamentów (oddanych do użytku w 2018 r.) o powierzchni 40 do 67 m2, wszystkie urządzone z myślą o komfortowym wypoczynku blisko morza.
Wszystkie nasze apartamenty urządziliśmy z myślą o dłuższych pobytach całych rodzin, znajdziesz u nas zabawki, w pełni wyposażone kuchnie i wyjątkowo komfortowe łóżka.

W naszej ofercie posiadamy również klimatyczne domki.
Każdy z domków składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dużego tarasu.

Doskonale wyposażony plac zabaw, huśtawki i mini domek drewniany to gwarancja świetnej zabawy i braku nudy.

Opis

partament Dwupoziomowy 63 m2
Apartament posiada łącznie 9 miejsc noclegowych, na które składają się dwa łoża małżeńskie (po jednym w każdej z dwóch sypialni), dwie sofy rozkładane znajdujące się w sypialni i salonie oraz łóżko pojedyncze w jednej z sypialni.
Atutami tego apartamentu są taras oraz dodatkowe piętro, na którym znajdują się sypialnie. Na parterze znajduje się otwarta, w pełni wyposażona kuchnia z wydzieloną częścią jadalnianą i widokiem na przestronny salon wyposażony w duży TV.

Apartament Przestronny 67 m2
posiada 67 m2 co czyni go największym apartamentem w naszej ofercie. Posiada 2 sypialnie i taras.
Apartament posiada łącznie 8 miejsc noclegowych, na które składają się dwa łoża małżeńskie (po jednym w każdej z dwóch sypialni) oraz dwie sofy rozkładane znajdujące się w sypialni i salonie.
Atutami tego apartamentu są taras oraz duża powierzchnia mieszkalna. Znajdziecie tu Państwo otwartą, w pełni wyposażoną kuchnię z wydzieloną częścią jadalnianą i widokiem na przestronny salon z dużym TV.

Apartament Na Piętrze 40 m2
Apartament posiada łącznie 6 miejsc noclegowych, na które składają się łoże małżeńskie oraz dwie sofy rozkładane znajdujące się w sypialni i salonie.
Atutami tego apartamentu są niższa cena i jeszcze większa prywatność. Znajdziecie tu Państwo otwartą, w pełni wyposażoną kuchnię z wydzieloną częścią jadalnianą i widokiem na przestronny salon z dużym TV.

Apartament Na Piętrze 2 54 m2
Apartament posiada łącznie 8 miejsc noclegowych, na które składają się dwa łoża małżeńskie oraz dwie sofy rozkładane znajdujące się w sypialniach (po jednym łożu i jednej sofie w każdej z dwóch sypialni).
Atutami tego apartamentu są niższa cena, większa prywatność oraz duża powierzchnia. Znajdziecie tu Państwo zamkniętą, w pełni wyposażoną kuchnię z wydzieloną częścią jadalnianą oraz aż dwie przestronne sypialnie.


Domki
Każdy domek posiada łącznie 6 miejsc noclegowych, na które składają się dwa łoża małżeńskie w każdej z sypialni oraz rozkładana sofa w salonie.

W środku 40-calowy TV, w pełni wyposażona kuchnia, lodówka, mikrofalówka i wiele innych udogodnień. Na miejscu na naszych Gości czekała będzie pachnąca pościel oraz świeże ręczniki.

Dodatkowo każdy z domków posiada swój własny, odgrodzony taras z kompletem wygodnych mebli ogrodowych. Zapewnia to szczególną prywatność i komfort, ale też możliwość obserwowania pociech będących na placu zabaw.

Wyślij zapytanie o nocleg

Prześlij zapytanie rezerwacyjne

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Nadmorska Przystań

  • Dodaj do notesu
  • ul. Na Wydmie 1a/6 , Ustka
  • ul. Na Wydmie 1a/6
  • 500 09 ...
  • Wyślij zapytanie
  • Wyświetleń: dzisiaj: 73 / w tym miesiącu: 1393 / wszystkich: 11458 od 28.07.2020. Wizyty dzisiaj: 2 / wszystkich 282 od 2020-07-28 .