Atrakcje Rowy - Na niepogodę

MARIO'S CENTER oraz MARIO'S GAMES »

MARIO'S CENTER to kompleks obejmujący trzy lokale gastronomiczne, salę gier i zabaw dla dzieci i dorosłych, a także PLAC ZABAW - największy w Rowach składający się z licznych wielkich dmuchańcy i innych atrakcji przeznaczonych dla dzieci. więcej »

  • ul. Bałtycka 3, Rowy
  • 784 119 222

Wędkowanie w Rowach »

Amatorzy wędkowania mogą w Rowach poddać się swojej pasji na kanale rzeki Łupawy łączącym jezioro Gardno z morzem. więcej »

  • 76-212 Rowy

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach »

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach powstało w roku 1963 po to żeby zachować pamięć o Słowińcach. W Klukach Słowińcy już nie mieszkają, a ich potomkowie uznani za niemieckich mieszkańców “ziem odzyskanych”, wysiedlono po wojnie do Niemiec. Pozostało po nich tylko to muzeum na końcu drogi, gdzieś pomiędzy lasami, torfowiskami i jeziorami – pośrodku Słowińskiego Parku Narodowego. więcej »

  • Kluki 27, 76-214 Smołdzino
  • 59 846 30 20
  • muzeum@muzeumkluki.pl

Wycieczka po okolicy – Ustka – Swołowo – Dolina Charlotty »

Warto czasami wybrać się z Rowów na zwiedzanie okolicy. Proponujemy udanie się samochodem do Ustki – gdzie warto przespacerować się po usteckiej promenadzie, wejść na latarnię morską czy zobaczyć Muzeum Chleba, później pojedziemy do Swołowa – stolicy Krainy w Kratę – jak nazwano obszar gdzie we wsiach widać charakterystyczne kraty budownictwa szachulcowego, a na koniec zawitamy do Doliny Charlotty – gdzie można zwiedzić ZOO Charlotta, “pochodzić” w parku linowym, zobaczyć jurty mongolskie, czy pojeździć konno. więcej »

  • 76-212 Rowy

Słupsk – Gryfici, Stolp, Witkacy »

Jeżeli napotkamy podczas naszych wakacji w Rowach jakiś dzień niepogody warto udać się do Słupska. Oprócz “shopingu” warto porozglądać się po mieście, aby odnaleźć ponad 700 letnią tradycję tego miasta. więcej »

  • 76-200 Słupsk

Baseny i aquaparki w okolicy »

Jeżeli pogoda nie rozpieszcza warto wybrać się na basen lub do aquaparku. W okolicy Rowów (do 25 kilometrów) znajduje się kilka obiektów. więcej »

Wizyt: 614 129, Dziś: 20, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie