Atrakcje Rowy - Dla dzieci

Plaża w Rowach »

Rowy to znany ośrodek wakacyjny na polskim wybrzeżu. Na odwiedzających czekają atrakcje w Rowach, a najważniejszą z nich jest nadmorska plaża. Plaża - a właściwie dwie: kąpielisko zachodnie, na które prowadzą 4 wejścia i wschodnie, mniejsze z jednym wejściem. Plaże są szerokie i piaszczyste. Podążając dalej, w kierunku parku narodowego znajduje się plaża nudystów. więcej »

Port rybacki »

W porcie cumuje kilka kutrów rybaków. W sezonie istnieje możliwość wypłynięcia z niego na rejs po morzu. Warto też przejść się nabrzeżem portowym na falochrony wychodzące w morze. W 2016 na falochronie zachodnim powstała spacerowa promenada. więcej »

 • ul. Portowa 4, Rowy

MARIO'S CENTER oraz MARIO'S GAMES »

MARIO'S CENTER to kompleks obejmujący trzy lokale gastronomiczne, salę gier i zabaw dla dzieci i dorosłych, a także PLAC ZABAW - największy w Rowach składający się z licznych wielkich dmuchańcy i innych atrakcji przeznaczonych dla dzieci. więcej »

 • ul. Bałtycka 3, Rowy
 • 784 119 222

Wieża widokowa nad Jeziorem Gardno »

Bardzo ciekawe miejsce z dala od hałasów cywilizacji więcej »

Rowerem, dookoła jeziora Gardno »

ROWY – RETOWO – GARDNA WIELKA – SZLAKI SPN – ROWY więcej »

 • Rowy, Kościelna 10

Rowerem - Szlakiem Trzech Jezior »

ROWY - JEZ. GARDNO - JEZ. DOŁGIE MAŁE - JEZ. DOŁGIE DUŻE - ROWY odległość: ok. 20 km - czas: ok. 3 godz. więcej »

Szlaki Turystyczne »

Rowy to doskonałe miejsce na rozpoczęcie wędrówek. Jeżeli nie możemy usiedzieć na miejscu warto wybrać się na wędrówkę szlakami i drogami. W Rowach zaczynają się dwa szlaki turystyczne po Słowińskim Parku Narodowym. Pamiętajmy że po parku możemy poruszać się tylko po wyznaczonych szlakach ! więcej »

 • 76-212 Rowy

Wędkowanie w Rowach »

Amatorzy wędkowania mogą w Rowach poddać się swojej pasji na kanale rzeki Łupawy łączącym jezioro Gardno z morzem. więcej »

 • 76-212 Rowy

Park Linowy KONIK POLNY »

60 wspaniałych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. więcej »

 • ul. Wczasowa, Rowy
 • 605 232 655

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach »

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach powstało w roku 1963 po to żeby zachować pamięć o Słowińcach. W Klukach Słowińcy już nie mieszkają, a ich potomkowie uznani za niemieckich mieszkańców “ziem odzyskanych”, wysiedlono po wojnie do Niemiec. Pozostało po nich tylko to muzeum na końcu drogi, gdzieś pomiędzy lasami, torfowiskami i jeziorami – pośrodku Słowińskiego Parku Narodowego. więcej »

 • Kluki 27, 76-214 Smołdzino
 • 59 846 30 20
 • muzeum@muzeumkluki.pl

Wycieczka po okolicy – Ustka – Swołowo – Dolina Charlotty »

Warto czasami wybrać się z Rowów na zwiedzanie okolicy. Proponujemy udanie się samochodem do Ustki – gdzie warto przespacerować się po usteckiej promenadzie, wejść na latarnię morską czy zobaczyć Muzeum Chleba, później pojedziemy do Swołowa – stolicy Krainy w Kratę – jak nazwano obszar gdzie we wsiach widać charakterystyczne kraty budownictwa szachulcowego, a na koniec zawitamy do Doliny Charlotty – gdzie można zwiedzić ZOO Charlotta, “pochodzić” w parku linowym, zobaczyć jurty mongolskie, czy pojeździć konno. więcej »

 • 76-212 Rowy

Słupsk – Gryfici, Stolp, Witkacy »

Jeżeli napotkamy podczas naszych wakacji w Rowach jakiś dzień niepogody warto udać się do Słupska. Oprócz “shopingu” warto porozglądać się po mieście, aby odnaleźć ponad 700 letnią tradycję tego miasta. więcej »

 • 76-200 Słupsk

Baseny i aquaparki w okolicy »

Jeżeli pogoda nie rozpieszcza warto wybrać się na basen lub do aquaparku. W okolicy Rowów (do 25 kilometrów) znajduje się kilka obiektów. więcej »

Wizyt: 614 133, Dziś: 24, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie